Telefonická objednávka žehlení

  1. Zavolejte na telefonní číslo 720 471 574  a objednáte odvoz prádla, který se koná každý pracovní den po domluvě se zákazníkem.
  2. V určenou dobu přijede naše auto, přiveze krabici o objemu 53 litrů a rozměrech 60 x 40 x22 cm, do které narovnáte prádlo. Před příjezdem budete ještě prozvoněni na Vaše telefonní číslo. 
  3. V případě, že chcete některé kusy prádla po vyžehlení uložit na ramínko, použijete vloženou desku, nad kterou narovnáte kusy určené k pověšení na ramínka a příslušný počet ramínek. Pokud chcete použít na ochranu prádla na ramínku ochranné obaly, přiložíte i tyto obaly. Prádlo takto uložené bude vráceno na ramínkách. V případě, že Vám chybí ramínka nebo jednorázové obaly, můžeme Vám tyto dodat. Cena za ramínko 15 Kč/kus, jednorázový obal 7 Kč/kus.
  4. Do 24 hodin bude prádlo vyžehleno a vráceno zpět majiteli proti úhradě 599,- Kč / krabice v hotovosti. Cena je stanovena včetně svozu, rozvozu a žehlení. Výjimkou ze 24 hodinového limitu je prádlo předané při pátečním svozu, které bude vráceno při rozvozu následující pondělí.
  5. V případě, že se Vám bude naše služba líbit a budete ji využívat i nadále, bude Vám krabice ponechána pro další naplnění prádlem oproti záloze 100,- Kč za krabici. Takže při druhém a dalším žehlení bude předávka probíhat rychleji. Záloha na krabici bude vrácena v případě ukončení služby žehlení a vrácení nepoškozené krabice.